SBÜ Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

TKHK Başkanı Prof.Dr. Alper CİHAN Sağlık Tesisimizi Ziyaret Etti.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanımız Prof. Dr. Alper CİHAN, 13.Mart.2016 tarihinde Sağlık Tesisimize bir ziyaret gerçekleştirdi. TKHK Mali Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Abdulvahit SÖZÜER’ de ziyareti esnasında kendisine eşlik etti. Hastane Yöneticimiz Prof. Dr. İbrahim YEKELER ile yönetimde görevli tüm ekibinin hazır bulunduğu karşılama sonrasında, tarihi şef yemekhanesinde toplantıya geçildi. Kurum Başkanımız Prof. Dr. Alper CİHAN’a, Hastane Yöneticimiz Prof. Dr. İbrahim YEKELER tarafından Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2015 yılında gerçekleştirilen yeni faaliyetler konusunda bilgi verildi. 
Toplantı bitiminde, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanımız Prof. Dr. Alper CİHAN Sağlık Tesisimizi de gezerek bilgi aldı.
Hastanemiz Vehbi KOÇ Binasında yer alan, Acil Tıp Kliniğimizin yapılan yenileme çalışmasının sonuçlanmış halini ve hizmete yeni açılacak olan Palyatif Bakım Merkezini yerinde inceledikten sonra yaklaşık 3 saat süren ziyaretlerini tamamlayarak, Sağlık Tesisimizden ayrıldı.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin