SBÜ Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

12-18 Mayıs Dünya Hemşireler Haftası Hastanemizde Kutlandı…
16 Mayısta Hastanemiz Konferans Salonunda düzenlenen programda Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Emine AYNACI, Hastane Yöneticimiz Doç. Dr. Hasan KAYABAŞI ve törenimizi katılımlarıyla onurlandıran Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kamil ÖZDİL tarafından günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yapıldı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Danışmanı Öğretim Üyesi Sayın Yard. Doç. D...r. Güven BEKTEMUR' un da katıldığı törenimiz Haydarpaşa Numune Hemşireleri adına Ortopedi Kliniği Hemşirelerimizden Sevilay Karakaş tarafından yapılan anlamlı ve güzel konuşmanın ardından 2015 yılında Emekli olan Hemşirelere teşekkür belgeleri takdim edildi. Törenin devamında Haydarpaşa 2. Geleneksel Fotoğraf Yarışması Birincisi seçilen Hemşiremiz Sait Ordu ve Haydarpaşa 1. Geleneksel Şiir Yarışması Birincisi seçilen Ayniyat Depo Çalışanımız Hakkı Özdoğan ödül olarak belirlenen kalem takımı ve fotoğraf makinesi verildi.
13 Mayısta yapılan ve hemşire arkadaşlarımız tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan tarihi İstanbul Kültür turu görselleri sahneye yansıtıldı..
Profesyonel Yaşam Koçu M.Kadri KANPAK tarafından Koçluk, Danışmanlık ve Mentörlük uygulamaları ve önemi hakkında bir söyleşi yapıldı.
Çekilişle devam eden törende çok sayıda Hemşireye çekiliş hediyeleri dağıtılmasının ardından, kokteyl alanına geçildi.
Hazırlanan büfede yapılan ikramların sonunda, günün anlamına uygun şekilde özel olarak hazırlanan dev pasta alkışlarla kesilerek davetlilere ikram edildi.
Saat 18.00' da Ferhat GÖÇER ve Orkestrası tarafından muhteşem bir konser verildi.. Tamamen dolan salondaki konseri izleyenler, söylenen şarkılara coşkuyla eşlik ettiler..
Ferhat GÖÇER Haydarpaşa' da ki görevi sırasında yaşadığı anılarını paylaşarak, çoğunu tanıdığı izleyicilerle interaktif ve sıcak bir iletişim sergiledi.
İki buçuk saati bulan konser sonunda Hastane Yöneticimiz Doç. Dr. Hasan KAYABAŞI tarafından Ferhat GÖÇER’ e çiçek takdim edilerek teşekkür edildi.
Birlikte çekilen resimler ve selfieler ile tören sona erdi.
Tüm Hemşire Arkadaşlarımızın,
12-18 MAYIS DÜNYA HEMŞİRELER HAFTASINI KUTLUYORUZ…Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin