SBÜ Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sağlık Tesisimiz Tıbbiye-i Şahane Futbol Turnuvası Finali Yapıldı.
04.06.2015-17.06.2015 tarihleri arasında  organize edilen Tıbbiye-i Şahane adlı turnuvaya 8 takım katıldı.

Takımlar şöyle;

Takım Adı

Forması

İdare

Kırmızı beyaz çubuklu

Süleymaniye

Siyah beyaz çubuklu

Şahane-i Futbol

Turuncu

#Özgecan

Mavi siyah parçalı

Güventus

Sarı siyah çubuklu

Gönüller

Turkuaz

Neşter

Kırmızı siyah çubuklu

Numuncia

Sarı

 

Kura çekimine göre belirlenen gruplar şöyle; 

A Grubu

İdare – Güventus - #Özgecan- Neşter

B Grubu

Süleymaniye- Şahane-i Futbol- Gönüllüler – Numuncia

 

04.06.2015 tarihin de  açılış maçını Süleymaniye– Numuncia  Dr.  Ahmet BİLGİN beyin başlama vuruşunu yapması  ile başlamıştır.

Grup maçları sonunda; A Grubunu  1. İdare  2. Güventus B Grubunu  1. Süleymaniye   2.  Şahane-i Futbol  tamamlamıştır.

Yarı finalde; A Grubu birincisi ile B Grubu ikincisi - B Grubu birincisi ile A Grubu ikincisi karşılaşmış ve karşılaşmanın sonucunda finale Süleymaniye- Şahane-i Futbol kalmıştır.

Final maçında Şahane-i Futbol takımı oynadığı güzel oyun aldığı farklı netice ile turnuvanın şampiyonu oldu. Süleymaniye takımı turnuvayı ikinci olarak tamamlarken, Neşter takımı turnuvanın en centilmen takımı seçilir, en iyi kaleci Şahane-i Futbol takımından Gökhan DURĞAR olur. En iyi defans Güventus takımından Yasin GÜCÜK, en iyi orta saha Güventus takımından Behçet ASLAN olurken, Gol kralı Şahane-i Futbol takımından Arif Çağatay ÖZCAN ve Süleymaniye takımından Musa Ali KUTLUHAN olmuştur.

 

Tüm takımların oyuncularına  ve en iyi olan oyunculara  madalya, centilmen takıma centilmenlik kupası , ikinciye ikincilik kupası, şampiyona şampiyonluk kupası  Hastane Yöneticimiz/ Başhekim Sayın: Prof. Dr. İbrahim YEKELER takdimiyle veridi.

“Turnuvamızın iyi bir organizasyon olarak sonuçlanması hastanemiz ve çalışanları adına ekip ruhu, çalışma motivasyonu, sağlıklı yaşam ve sporsal faaliyetler için önemli kazanımlar sağlamıştır.” Murat DAĞDELEN - Mehmet TEPE turnuva organizatörleri.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin